Про компанію
 
Спільне українсько-польське підприємство працює і розвивається на вітчизняному ринку вже понад 17 років. За цей період отримало імідж виробника високоякісних сучасних корпусних меблів. Щороку оновлюємо експозицію новими розробками. Сьогодні на підприємстві спроектовано біля 20 комплектів меблів для спалень, віталень, кухонь, дитячих, що користуються попитом не тільки серед жителів міста Івано-Франківська та області, а також в різних регіонах України. На сьогоднішній день інфраструктура являє собою дієвий організм, здатний до нововведень, подолання труднощів, прогнозування ситуації на ринку і гнучкого реагування на зміни у споживацьких запитах. Ставка робиться на оригінальність ідеї в поєднанні з грамотним виробництвом.

ТОВ “Анрад” – це одна з провідних фірм меблевого виробництва на Прикарпатті, яка працює над створенням комфорту та затишку в оселі і на робочому місці. Створена дизайн-студія напрацьовує нові моделі, враховуючи напрями розвитку меблевої моди й потреби сучасного споживача.

Практичність, технологічність, ергономічність, стильний дизайн характеризують кожну колекцію наборів, розрахованих на споживача, якого цікавлять оптимальне співвідношення естетичного вигляду, ціни і якості товару.

Галерея нашого меблевого салону "Анрад" у місті Івано-Франківськ: